Кошик
3703 відгуків
+380 (97) 151-06-62
+380 (73) 753-74-78
ТЕХНОМІКС
Кошик
-5%

Високошвидкісний медіаконвертер Gigabit Ethernet Однорежимний SC | Двонаправлений трансівер | До 20 км. 101000Base-TX

2 400 ₴

2 280 ₴

  • Готово до відправки
  • Код: 2237226276
Високошвидкісний медіаконвертер Gigabit Ethernet Однорежимний SC | Двонаправлений трансівер | До 20 км. 101000Base-TX
Високошвидкісний медіаконвертер Gigabit Ethernet Однорежимний SC | Двонаправлений трансівер | До 20 км. 101000Base-TXГотово до відправки
2 400 ₴2 280 ₴
+380 (97) 151-06-62
  • +380 (73) 753-74-78
+380 (97) 151-06-62
  • +380 (73) 753-74-78
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.

Високошвидкісний медіаконвертер Gigabit Ethernet Однорежимний SC | Двонаправлений трансівер | До 20 км. 101000Base-TX до 1000Base-FX

Список продуктів: 2 мультимодового гігабітного медіаконвертера Dual SC Ethernet, 2 адаптери живлення постійного струму, 1 посібник з продукту. Подвійний багаторежимний оптоволоконний порт типу SC підключається на відстані до 2 км.
Волоконно-оптичний порт: 1,25 Гбіт/с, довжина хвилі волокна MMF 850 ​​нм, 2 порти RJ45: CAT5E/CAT6 10M/100M/1000M, тип кабелю: UTP/STP Cat.5e на 100 метрів. Підтримує великий розмір кадру 9K байт, Джерело живлення: 5V-1A, UL сертифікація, Світлодіоди стану для TX, FX LINK/ACT, POWER, FDX для легкого моніторингу стану мережі.
Оснащений високоякісним чіпом для забезпечення стабільності та передачі даних із наднизькою затримкою. Відповідає стандарту IEEE 802.3/802.3u/802.3z/802.3ab, 10/100/1000Base-TX/FX, підтримує широкий діапазон температур від 0 до 60°C.
Порт 10/1000Base-TX підтримує режими Auto-Negotiation, Auto-MDIX та Full-Duplex; Настінне кріплення: Його компактна модульна конструкція полегшує розгортання у вузькому робочому столі для економії місця.
Дизайн модуляції конфігурації, підтримка гарячої заміни, plug and play. А світлодіодні індикатори для TX, FX LINK/ACT, POWER, FDX можуть мати динамічний стан з'єднання каналу зворотного зв'язку та виявлення несправностей для легкого моніторингу стану мережі.

Інформація для замовлення
  • Ціна: 2 280 ₴

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner